2019'un İlk Konuğu Uğur İbrahim ALTAY oldu

2019'un İlk Konuğu Uğur İbrahim ALTAY oldu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çalışan Gençlik Koordinatörü ve Selçuklu Kent Konseyi Başkanı Veli Vural ve Konya Çalışan Gençlik ekibimizin daveti üzerine çalışan gençlerle buluştu. Başkan Altay, yeni neslin daha çok çalışarak daha güçlü bir Türkiye oluşturacağına inandığını söyledi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Çalışan Gençlik Koordinatörü ve Selçuklu Kent Konseyi Başkanı Veli Vural ile Konya Çalışan Gençlik ekibinin daveti üzerine gençlerle buluştu.

Başkan Altay, Selçuklu Belediyesi Ali Okutan Çalışan Gençlik Merkez’inde düzenlenen programda, gençlerle tecrübelerini paylaştı. İçinde bulundukları gençlik merkezinin çok önemli bir model oluşturduğunu kaydeden Başkan Altay, “Burada hem Konya’ya hem de Türkiye’ye örnek bir iş yürütülüyor. Yapılan faaliyetler sizlerin geleceğine önemli katkılar sağlayacaktır. İlk başladığımız günden bugüne kat edilen mesafe ne kadar doğru bir iş yapıldığının göstergesidir” dedi.

Konya’nın çok güzel bir şehir olduğunun altını çizerek konuşmasına devam eden Başkan Altay, Konya’ya hizmet etmenin herkese nasip olmadığına vurgu yaptı. Başkan Altay, “Ekonomide dalgalanmalar yaşanıyor. Ama Türkiye gibi bir ülkede hiçbir zaman bir durağanlık olmuyor. Türkiye her zaman gelişmeye açık ve hep önüne bakıyor. Dünyanın neresinde bir gariban varsa yönünü bize çevirmiş. Sayın Cumhurbaşkanımız bir mağduriyet gördüğünde bunu her ortamda ifade ediyor. İnanıyoruz ki bu nesil daha çok çalışacak, daha çok üretecek ve daha güçlü bir Türkiye oluşturacak ve masada söz sahibi olacak” ifadelerini kullandı.

Başkan Altay, gençlerin sorduğu soruları da cevapladı.

Selçuklu Kent Konseyi Başkanımız ve TÜGVA Çalışan Gençlik Koordinatörü Veli Vural'ın ev sahipliği yaptığı programa Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, TÜGVA İl Temsilcisi Rıza Büyükzeren, AK Parti Karatay Gençlik Kolları M. Fatih Sert de katıldı.

Telefon

0332 290 00 90

E - Posta

bilgi@selcuklukentkonseyi.org.tr